Home / Pashagaming Para Yatırma

Pashagaming Para Yatırma

Ödemelerin belgesiz olarak gerçekleştiği siteler arasında Pashagaming’de yerini almıştır. Pashagaming para yatırma ve çekme sırasında evraklara başvurmaz. Bunun yerine ödeme formuna girilen bilgilerin doğru ve eksiksiz olması dikkate alınır. Ödemeler için:

  • Hesaba giriş yapmalı ve anlaşmalı yöntemlerden dilediğinizi seçmelisiniz.
  • Seçtiğiniz yönteme özel limitler dahilinde para yatırabilir ya da çekim talebinde bulunabilirsiniz.

Ödemelere geçmeden önce gerek yöntemleri gerekse limitleri sorgulamanız faydalı olacaktır. Neyse ki bunun için kesintisiz destek ekibine yönlendirir. Aynı zamanda ekip anlaşmalı bankalardan hesap bilgilerine kadar tüm merak edilenleri paylaşarak yol gösterir.

Pashagaming Yatırım Limitleri Nasıl?

Yatırım yöntemleri hem bankalar hem de online olarak 2 ayrı kategoriden ele alınabilir. Üyeler istediklerini seçebilir ve alt limitleri üzerinden ödeme yapabilir. Şöyle ki:

-Bankalar: Öncelikle Havale yapmak isteyenlere minimum 250 TL tutarını sunuyor. Bunun dışında 100 TL ve üzerinde Hızlı Havale yatırımlarına da başvurulabilir. İsteyenler Anında QR veya CepBank üzerinden de en az 20 TL limiti dahilinde para yatırabilir.

-Online Yöntemler: Banka hesap bilgilerini paylaşmak istemeyenlerin tercihi online yöntemler oluyor. Örneğin 20 TL alt limitleri ile CMT ya da Mefete ödemelerine geçilebilir. 10 TL alt limiti ise hem Papara hem de Paycell için paylaşılır. Son olarak ise 25 TL Payfix ya da 50 TL Bitcoin alt limitleri üzerinden de yatırım işlemlerine geçebilirsiniz.

Pashagaming Çekim Limitleri Nasıl?

Sadece yatırım değil çekim yöntemleri için de alt limitlere karar verilmiştir. Hatta ödemelere dair sadece alt limitleri değil üst limitleri de dikkate almak gerekir. Şöyle ki kazançlarınız için Havale üzerinden minimum 200 TL para çekebilirsiniz. Diğer tüm yöntemler için ise bu limit 100 TL olarak belirtilir.

Gün içerisinde en fazla 3 kere para çekme hakkına sahipsiniz. Tek seferde de en fazla 15.000 TL’ye kadar olan çekim taleplerine karşılık verilir. Pashagaming para yatırma ve çekme işlemlerinde belirtilen alt / üst limitlere uyulması gerekir. Çünkü limitlere uygun olmayan finansal işlemlerin gerçekleşmesine izin verilmez.